هبوط یک فرشته

   اسمت منو یاد روزهای خوش بچگیم میندازه..روزهای خاله بازی تو حیاط خونه مامان ملوک..روزهایی که همه عشقمون تو کیسه اسباب بازیهای من بود که تقسیم میشد بین من و تو و آبجی کوچیکا میشدن بچه هامون و میزدیم به دل بازی...اونقدر توی نقشهامون فرو میرفتیم که باورمون میشد خانم خونه ایم و بچه داریم و باید مهمونی بریم و مهمونی بدیم! اون روزها شوق بزرگ شدن داشتیم ولی نمیدونستیم وقتی بزرگ بشیم دلمون برای خاله بازیها و خوشیهای بچگی تنگ میشه!

با اینکه از هم دور بودیم ولی همه سال رو به شوق دیدنت سپری می کردم به شوق تابستونا که از راه دور میومدید و من خوشحال بودم که سه ماه تعطیلی رو کنارتم و میتونم تا دلم میخواد باهات بازی کنم..

سالها گذشت از اون روز و خاله بازیها واقعیت پیدا کرد و من و تو شدیم خانم خونه هامون...بزرگ شدیم ولی دلمون تو بچگی جاموند...دلم تنگ شده برای روزهای تابستونی و آب بازی تو حیاط قشنگ خونه قدیمی مادربزرگ...دلم تنگ شده برای خاله بازیهامون..برای هفت سنگ و بالا بلندی و قایم موشک...دلم تنگ شده برای کتابخونه رفتنامون و کلاس تابستونیا و همه خاطره های قشنگمون..حتی برای نامه نوشتنهامون از راه دور...

و حالا تو مادرشدی...یه فرشته مثل خودت...یکی که از همون نگاه اول قد خودت دوستش داشتم...

آزاده جونم ...دختردایی همیشه همراه و مهربونم

...هبوط فرشته آسمونیت مبارک باشه...طالعش بلند..زندگیش پراز خوشبختی و لبش همیشه خندون....

 

 

/ 8 نظر / 39 بازدید
لیلا مامان الهه و الناز

سلام زمینی شدن فرشته دختردایی تون مبارکککک. انشاا... قدمش پر از خیر و برکت باشه و سایه پرمهر پدر و مادر همیشه بر سرش. سمیرا جون عکسهایی که قولش رو داده بودم توی پست قبلی گذاشتم و هنوز هم هست.

سهبا

قدمش پرخير و بركت باشه الهي.

سمیرا

سلام . تو فیس بوک شایعه کرده بودن اتفاق بدی براتون افتاده با قدرت تکذیبش کردم. قدم نورسیده تون مارک!!

طـ ـودی

مبارک باشه تولدش ایشالله سلامت باشه همیشه، و شاد و خوشحال درکنار پدر و مادرش

سمیرا

خداروشکر که سالم و سر حالین! خدا واسه ما حفظتون کنه!! بلیییییییی...طرفداراتون که خیلی زیادن!!خدا زیادترشون کنه!

جوجه اردك زشت

تبريك ميگم اميد كه چراغ دل بشه...در سلامت وكمال

رامين

سلام شنيدم خدا يه بار ديگه به زمين نظر كرده و يكي از بندگان خوب خودش رو به مقام والايي بالاتر از قبل رسونده . قدمش پر خير و بركت باشه براتون و تا دنيا دنياست سايه ي پر مهر پدر و مادرش بر سرش مهر بباره .

از مهین آباد

کاش می شد که منم لایق دیدار شوم قفل دل وا کنم و محرم اسرار شوم تشنه ام تشنه آن شهد گوارای دلم جان دهم در ره دل تا که سبکبار شوم همه دیوانه و من مست تماشای دلم گر شوم طائر جان از همه بیزار شوم